Від 358 180 грн
Основні характеристики
Рік випуску 2018 г.
Тип кузова Кросовер 5 дв.
Тип ДВС см³ / Бензин
Тип КПП Механічна
Тип приводу Передній
Витрати пального (змішаний) 6 л/100 км
Читати повністю
Випробуйте авто в дії! Тест-драйв
Варіанти покупки Кредит trade-in
Опис

ОНОВЛЕНИЙ JUKE

Новий Nissan Juke 2018 року це міський кросовер з бездоганним сучасним дизайном, комфортним ергономічним салоном, ефективним двигуном. Оновлений Nissan Juke успішно поєднує в собі якість і новаторські технології, чудову динаміку та найвищу надійність. За кермом цього автомобіля ви отримаєте незабутні враження від подорожі. Новий Nissan Juke оснащений аудіосистемою з обємним звучанням, яка не дасть нудьгувати в дорозі, а інтелектуальні технології та неймовірні можливості персоналізації дозволять підлаштувати автомобіль під себе.
 

Особливості
NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ. КОНЦЕПЦІЯ NISSAN INTELLIGENT MOBILITY ПРЕДСТАВЛЯЄ СОБОЮ НОВИЙ ПОГЛЯД НА РОЛЬ АВТОМОБІЛЯ В НАШОМУ ЖИТТІ. ВОНА ДОПОМАГАЄ БІЛЬШ ВПЕВНЕНО ПОЧУВАТИСЯ ЗА КЕРМОМ, ДАРУЄ ПОЗИТИВНІ ЕМОЦІЇ ТА ВІДЧУТТЯ ЗВ’ЯЗКУ З НАВКОЛИШНІМ СВІТОМ. ВИБИРАЙТЕ БІЛЬШ СМІЛИВИЙ ТА ЯСКРАВИЙ СТИЛЬ КЕРУВАННЯ З ОНОВЛЕНИМ NISSAN JUKE. КОМПАКТНИЙ КРОСОВЕР ІЗ ТЕХНОЛОГІЯМИ INTELLIGENT MOBILITY, ЯКІ ВІДСТЕЖУЮТЬ , ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ НАВКОЛО ВАС НА ДОРОЗІ І ДОПОМАГАЮТЬ ПОПЕРЕДИТИ НЕБЕЗПЕКУ.

АУДІОСИСТЕМА BOSE® PERSONAL®

НОВА АУДІОСИСТЕМА BOSE® PERSONAL® ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ ШІСТЬ ДИНАМІКІВ, ДВА З ЯКИХ — ДИНАМІКИ ULTRA-NEARFIELD™ — ВМОНТОВАНІ ДО ПІДГОЛІВНИКА ВОДІЙСЬКОГО СИДІННЯ, ЩО РОБИТЬ NISSAN JUKE МРІЄЮ МЕЛОМАНА. РОЗРОБЛЕНА СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ NISSAN JUKE, ЦЯ АУДІОСИСТЕМА ЗАБЕЗПЕЧУЄ ФАНТАСТИЧНЕ ОБ’ЄМНЕ ЗВУЧАННЯ І ОСНАЩЕНА ПОВНІСТЮ РЕГУЛЬОВАНИМИ ЕЛЕМЕНТАМИ КЕРУВАННЯ, ЗА ДОПОМОГОЮ ЯКИХ МОЖНА НАЛАШТУВАТИ ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗВУЧАННЯ ЗА ВЛАСНИМ СМАКОМ.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПАРКУВАННЯ. ВОНА ЗАБЕЗПЕЧУЄ ОГЛЯД 360 ГРАДУСІВ НАВКОЛО ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ, ЩО ДОЗВОЛЯЄ ПРИПАРКУВАТИ NISSAN JUKE, НЕ ДОКЛАДАЮЧИ ЗАЙВИХ ЗУСИЛЬ.

АДАПТИВНІСТЬ ТА МІСТКІСТЬ

АВТОМОБІЛЬ ДОСТАТНЬО МІСТКИЙ, ЩОБ РОЗМІСТИТИ ДО П’ЯТИ ПАСАЖИРІВ І ЇХНІЙ БАГАЖ. РОЗМІР ВНУТРІШНЬОГО ПРОСТОРУ ЦЬОГО КОМПАКТНОГО КРОСОВЕРА ЗДИВУЄ ВАС. ЯКЩО СКЛАСТИ СИДІННЯ, ВАНТАЖОМІСТКІСТЬ NISSAN JUKE ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ БІЛЬШ НІЖ УТРИЧІ, АЛЕ НАВІТЬ У ТАКОМУ СТАНІ АВТОМОБІЛЬ МАЄ ЗРУЧНУ ОРГАНІЗАЦІЮ.

КОМПЛЕКС СИСТЕМ АКТИВНОЇ БЕЗПЕКИ SAFETY SHIELD

В ОСНОВІ СТВОРЕННЯ СИСТЕМИ NISSAN SAFETY SHIELD * ЛЕЖИТЬ КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО БЕЗПЕКИ, ЯКИМ МИ КЕРУЄМОСЯ ПРИ РОЗРОБЦІ ТА СКЛАДАННІ КОЖНОГО АВТОМОБІЛЯ, ЩОБ ВИ МОГЛИ ВПЕВНЕНО СІДАТИ ЗА КЕРМО.

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ОБ'ЄКТІВ, ЩО РУХАЮТЬСЯ

СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ ДОПОМОЖЕ ВАМ НЕ ТІЛЬКИ ПРИПАРКУВАТИ АВТОМОБІЛЬ, АЛЕ І БЕЗПЕЧНО ПОКИНУТИ МІСЦЕ СТОЯНКИ. ВІЗУАЛЬНІ І ЗВУКОВІ СИГНАЛИ СИСТЕМИ РОЗПІЗНАВАННЯ РУХОМИХ ОБ'ЄКТІВ ПОПЕРЕДЯТЬ ВАС ПРО ПОЯВУ ПОБЛИЗУ ВАС РУХОМИХ ОБ'ЄКТІВ.

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ «СЛІПИХ» ЗОН

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ СЛІПИХ ЗОН ПОПЕРЕДИТЬ ВАС ПРО НАЯВНІСТЬ В «СЛІПИЙ» ЗОНІ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ СИГНАЛОМ НА БІЧНОМУ ДЗЕРКАЛІ ЗАДНЬОГО ВИДУ І ДИСПЛЕЇ ADVANCED DRIVE-ASSIST. ПРИ НАСТУПНОМУ ВКЛЮЧЕННІ СИГНАЛУ ПОВОРОТУ СИСТЕМА ПОВТОРНО ПОПЕРЕДИТЬ ВОДІЯ ЗВУКОВИМ СИГНАЛОМ.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ РЯДНОСТІ РУХУ

ЯКЩО ВИ ВИПАДКОВО ПЕРЕТНУЛИ ЛІНІЮ РОЗМІТКИ ВАШОЇ СМУГИ РУХУ, СИСТЕМА КОНТРОЛЮ РЯДНОСТІ РУХУ NISSAN JUKE ПОПЕРЕДИТЬ ВАС ПРО ЦЕ ЗВУКОВИМ І ВІЗУАЛЬНИМ СИГНАЛОМ. ПРИ ЦЬОМУ СИСТЕМА НАСТІЛЬКИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА, ЩО ПРИПИНИТЬ ОПОВІЩЕННЯ, ЯК ТІЛЬКИ ВИ ВКЛЮЧИТЕ СИГНАЛ ПОВОРОТУ.

ЗАПУСК ДВИГАТЕЛЯ КНОПКОЙ

БЛАГОДАРЯ СИСТЕМЕ ЗАПУСКА ДВИГАТЕЛЯ КНОПКОЙ ВЫ САДИТЕСЬ В МАШИНУ, НАЖИМАЕТЕ КНОПКУ И ЕДЕТЕ.

БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН

ІННОВАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СТАЮТЬ СТАНДАРТОМ. МІСЬКИЙ КРОСОВЕР NISSAN JUKE ПРЕКРАСНО ПОЄДНУЄ В СОБІ ПОТУЖНІСТЬ І ЕФЕКТИВНІСТЬ. ЙОГО БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН 117 К.С. ОБ'ЄМОМ 1,6 ЛІТРА ЗБІЛЬШУЄ ПОТУЖНІСТЬ ТУРБОНАГНЕТАТЕЛЯ ДЛЯ ПРИСКОРЕННЯ КРУТНОГО МОМЕНТУ ПРИ НИЗЬКИХ ОБОРОТАХ, А СУЧАСНА СИСТЕМА ПРЯМОГО ВПОРСКУВАННЯ ГАРАНТУЄ ЕКОНОМІЮ ПАЛИВА.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ СТИЛЬ

ЗАВДЯКИ ЗРУЧНИМ СПОРТИВНИМ СИДІННЯМ САЛОН КОМПАКТНОГО КРОСОВЕРА NISSAN JUKE ІДЕАЛЬНО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ КОМФОРТНОГО ВОДІННЯ. ДОДАЙТЕ ДО ЦЬОГО ОБРАЗУ КРОСОВЕРА КОЛЬОРОВІ РІШЕННЯ ВІД NISSAN DESIGN STUDIO І ДАЙТЕ ВОЛЮ СВОЇЙ ФАНТАЗІЇ.

ЦІКАВИЙ ДИЗАЙН

РОЗФАРБУЙТЕ ВАШ КОМПАКТНИЙ КРОСОВЕР ЗА ВЛАСНИМ СМАКОМ І ЗРОБІТЬ ЙОГО УНІКАЛЬНИМ, ДОДАЮЧИ АКСЕСУАРИ, ЯКІ ВІДПОВІДАЮТЬ ВАШОМУ СТИЛЮ. NISSAN JUKE ВИРІЗНЯЄТЬСЯ УПІЗНАВАНИМ ДИЗАЙНОМ, ОСОБЛИВО ЯКЩО ДОПОВНИТИ ЙОГО ШТРИХАМИ, ЩО ПІДКРЕСЛЮЮТЬ ВАШУ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ.

ПРИЛАДОВА ПАНЕЛЬ

ПРИЛАДОВА ПАНЕЛЬ ОФОРМЛЕНА В МОТОЦИКЛЕТНОМУ СТИЛІ З ВИСОКОЮ КРИШКОЮ НАДАЮТЬ ПРИЛАДОВІЙ ДОШЦІ ОСОБЛИВО СПОРТИВНИЙ ВИД.

ЦЕНТРАЛЬНА КОНСОЛЬ

ЦЕНТРАЛЬНА КОНСОЛЬ NISSAN JUKE НАГАДУЄ ХАРАКТЕРНІ ЛІНІЇ ЗНАМЕНИТИХ СПОРТИВНИХ МОТОЦИКЛІВ.

ЦІНИ, КОМПЛЕКТАЦІЇ ТА ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Виберіть максимум {{maxCompare}} комплектації для порівняння

{{ equipment.title }} від {{ equipment.minPrice }} грн

Опції: Стандартний Опціональний Недоступний
Назва комплектації {{ equipment.title }}
Варіанти комплектації
Технічні характеристики
{{ option.title }} {{ option.values[equipment.id][equipment.currentVariation.id] }}
{{ group.title }}
{{ option.title }} {{option.values[equipment.id].price}} грн. {{option.values[equipment.id].value}}
{{v}}
Чи бажаєте докладно ознайомитися з інформацією?
Виберіть документ, який вас цікавить:
Відео Nissan JUKE
Аксесуари
Детальніше про Nissan JUKE

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО NISSAN ОНОВЛЕНИЙ JUKE

Новий Nissan Juke 2018 року – це міський кросовер з бездоганним сучасним дизайном, комфортним ергономічним салоном, ефективним двигуном. Оновлений Nissan Juke успішно  поєднує в собі якість і новаторські технології, чудову динаміку та найвищу надійність. За кермом  цього автомобіля ви отримаєте незабутні враження від подорожі. Новий Nissan Juke  оснащений аудіосистемою з об'ємним звучанням, яка не дасть нудьгувати в дорозі, а інтелектуальні технології та неймовірні можливості персоналізації дозволять підлаштувати автомобіль під себе.

УСЕ ДЛЯ ВАШОГО КОМФОРТУ

Nissan Juke – з тих автомобілів, які є відображенням індивідуальності свого власника. Зовнішність оновленого Nissan  вражає з першого погляду: оригінальний зовнішній вигляд і ковзні лінії корпусу привертають увагу тих, хто вибирає їзду з вітерцем. Автомобіль обладнаний системами безпеки найвищого рівня, які входять в комплекс Nissan Safety Shield, і інтелектуальними «помічниками», серед яких – система огляду на 360 градусів, система контролю утримання автомобіля в межах смуги, система контролю “мертвих” зон, TMPS , система доступу «I-key» та багато інших. Новий Nissan Juke подарує вам максимум задоволення від кожної поїздки!

NISSAN JUKE

Nissan Juke  уперше представили глядачеві на Паризькому автосалоні дуже оригінальним способом – в аеротрубі! Таку неймовірну презентацію відвідувачі автосалону запам'ятали назавжди. Цей малогабаритний кросовер неможливо стримати жодними рамками, він максимально універсальний. Саме завдяки цьому багато/безліч автолюбителів,  не роздумуючи, готові купити Nissan Juke. Надаємо вам можливість купити Nissan Juke за вигідними цінами в Києві в офіційного дилера Nissan ВіДі-Санрайз на Кільцевій.

Nissan JUKE